IP TV – SMATV Solutions

MERKEZİ UYDU TV (SMATV)

Oteller, tatil köyleri, hastaneler, okullar, kamu kurumları ve ulaşım hizmetleri gibi birçok farklı sektörde yüzlerce kanalı veya istediğiniz  farklı kanalları seçme imkânı sağlıyoruz. Ayrıca, tüm dijital çözümleriniz için HD ve analog kanallarla hibrit çözüm hizmetlerimizden ihtiyacınıza uygun sistemi tasarlıyoruz.
SMATV (Merkezi Uydu Anten Televizyon Sistemi) doğrudan bir uydudan program almanızı sağlar. İstediğiniz program paketini, spor etkinliklerini, kurumsal yayınları, eğitim programlarını ve yabancı dil programlarını seçebilirsiniz. Bu tip sistemler genellikle oteller, moteller, hastaneler, hapishaneler, apartman kompleksleri için kullanılır.
İş için Avantajları
Bir SMATV sistemi, Headend sistemi ile birleştirilmiş birçok medya kaynağını destekleyebilir ve bu programlama, kapalı bir karasal anten de dâhil olmak üzere: Video / Ses dağıtım sistemi boyunca dağıtabilir. Medya kaynakları uydu anteni, DVR, geniş bant bağlantısı veya başka bir ses / video cihazından gelebilir. Ayrıca, aşağıdaki gibi kendi benzersiz işletme uygulamalarınızı da bağlayabilirsiniz:

  • Kurumsal Televizyon
  • Mesleki Eğitim
  • Yeni Ürün Duyuruları
  • Strateji Brifingleri
  • Kurumsal Toplantılar
  • Sanayi Eğitimi / Sertifika Testi

SMATV, tüm medya sinyallerini tesisinizde dağıtır. Ayrıca, SMATV programlarınızı izleyicilerinizin gereksinimlerini karşılayacak şekilde uyarlayabilme özelliğinden dolayı kablo sistemlerine dayanmaktadır. Programınızı kablolu televizyon standart paketlerinden seçmenize gerek kalmadan istediğiniz kanal sırasını seçebilirsiniz.  İhtiyacınız olmayan kanalları satın almak zorunda kalmaz, bu sayede aylık programlama maliyetlerinizi de azaltır.
Diğer SMATV Avantajları:

  • SMATV’nin doğrudan bir uydudan beslenmesi, mükemmel bir yayın sunar.
  • SMATV, misafirlerinize sağlamak istediğiniz kanalların ve uzmanlık programlarının özelleştirilmesine izin verir.
  • SMATV sistemleri basittir ve çok az bakım gerektirir.

Playroom IPTV

Günümüz tüketiciler yüksek standartta TV talep ediyorlar. Vizyon Komünikasyon Teknolojileri olarak tüm beklentileri aşan Playroom IPTV markamızın ürünleriyle müşterilerimize istediklerini seçme özgürlüğü veriyoruz.

Playroom IPTV hizmetimizin özelliklerinden sadece bazıları:
TV’de tekrar oynatma, VoD (isteğe bağlı video), PVR (özel video kayıt), mobil TV, Android / IOS-app ve diğer sayısız servisler aracılığıyla İkinci Ekranla müşterilerinizin salonuna interaktif TV alırsınız. Başarılı bir üçlü oyuncu (TV, internet ve telefon sağlayıcısı) olmanın yanı sıra, derin içerikli müşterilerden ve görüntüden modern telekomünikasyon sağlayıcısı olarak yararlanın.

Hotel İnteraktif TV
Playroom İnteraktif çözümü ile oteller, hastaneler, şirket binaları ve yetkililerinde kullanılmaktadır. Uyarlanabilir uçtan uca limitsiz çözüm Playroom, çeşitli gereksinimlere göre ayarlanabilir. Hepsi bir arada çözüm ve standart televizyonlarda kullanılabilir. Masaüstü Medya İstemcisi kişisel bilgisayarlarda bulunan tüm fonksiyonları sunar. Bu sizin için yeterli özgürlük değilse, Mobile Connect’i deneyin. Bütün sistem merkezimizde yönetiliyor. Çeşitli kaynaklardan sinyal alıyoruz ve transfer için bunları kullanıyoruz. Kendi içeriğinizde beslenmek de mümkündür. Konuklar, hastalar, müşteriler veya çalışanlar olsun her çağrı için doğru çözüme sahibiz.